Żłobek „Bożego Miłosierdzia”

„Po doświadczeniach z wcześniejszym żłobkiem dla mnie jest to placówka na medal. Każdy dzień zakończony jest pełna informacja o dziecku, ciocie zawsze uśmiechnięte, rozpoczęcie nocnikowania na życzenie rodzica a nie od ustalonego wieku i sprawa najważniejsza dieta - jeśli któreś dziecko nie może czegoś jeść z przyczyn zdrowotnych ma to zastąpione czym innym. Godziny otwarcia również na plus bo aż do 17-tej. Bardzo polecam”
Monika N.

 

„Witam serdecznie, mała chodzi już do przedszkola jest bardzo zadowolona, rozwija się bardzo szybko. Nabywa nowych umiejętności. Ze żłobka byliśmy bardzo zadowoleni, dziecko było szczęśliwe chodząc do tego żłobka, wszystkie Ciocie były zawsze uśmiechnięte, pomocne. Nie było żadnych nie przyjemnych sytuacji. Z całego serca mogę polecić ten żłobek i na pewno jak ktoś ze znajomych będzie szukał żłobka też go będę polecać”
Pozdrawiamy Was serdecznie
Justyna i Agnieszka P.

 

Współpracę z Państwa żłobkiem wspominamy bardzo miło! Córka do tej pory wypytuje o ciocię Ewę i ciocię Anie, czy tęsknią za nią i kiedy się z nimi zobaczy. Julka świetnie sobie radzi w przedszkolu, jest bardzo chwalona przez wychowawców dzięki czasie spędzonym w żłobku na pewno szybciej zaadoptowała się w nowym środowisku. Generalnie z perspektywy czasu uważam ze żłobek bardzo pomógł nam rodzicom, Julka szybko zaczęła ładnie mówić, chodzić, nie miała problemu w nawiązywaniu kontaktu z rówieśnikami, ciocie pomogły w odpieluchowaniu, zażegnanie problemu z regularnymi drzemkami w ciągu dnia ale i inne jedzonko niż w domu - córka nie ma żadnych alergii, zjada wszystko bez marudzenia Jestem pewna ze to wszystko wpłynęło bardzo pozytywnie na rozwój córki. Na dowód naszej satysfakcji mogę już zapewnić ze od września przyszłego roku nasza druga córka będzie uczęszczała do żłobka Bożego Miłosierdzia a Julka już się nie może doczekać żeby młodszą siostrę odprowadzać i przy okazji spotykać się z ciociami”
Dorota Sz.

 

"Jesteśmy bardzo zodowoleni z opieki nad naszą córką w Państwa żłobku. Szczególnie cenimy sobie to, że codziennie jesteśmy informowani o postępach jakie dokonuje nasza córka, jak również o organizowanych zajęciach. W 100% możemy polecić żłobek dla każdego malucha."
Patrycja F.

 

"Syn do żłobka poszedł mając rok, jest dzieckiem dość wymagającym, w tamtym okresie nieodkładalnym w domu na drzemkę, spanie tylko na rękach, więc mocno obawiałam się jak Ciocie sobie z nim poradzą i nie potrzebnie się stresowałam, ponieważ poradziły sobie świetnie. Syn zaadaptował się dość łatwo, nauczył się mnóstwa nowych rzeczy, przez chodzenie do żłobka nauczył się świetnie mówić, sam zasypiać. Rady Cioci były bardzo przydatne przy próbach odpieluchowania. Nie było sytuacji żebyśmy byli z placówki niezadowoleni, syn również bardzo chętnie chodzi do żłobka. W placówce panuje przemiła atmosfera, jest bardzo dobry kontakt na lini ciocie - rodzice oraz z Panią kierownik. Bardzo serdecznie polecam żłobek Bożego Miłosierdzia w Zabrzu"
Wiktoria P.

 

"Wybór Waszego żłobka okazał się dobrym wyborem. Każdego ranka dzieci chętnie wychodziły do żłobka i wracały bardzo zadowolenie, co utwierdzało mnie w przekonaniu, że mają dobrą opiekę. Kontakt z "ciociami" był bardzo dobry. O wszystkim byłam informowana i na każde pytanie dostawałam wyczerpującą odpowiedź. Moje dzieci w pełni odpieluchowane i z umiejętnościami pracy w grupie wyruszyły na nową przedszkolną przygodę. Z całego serca polecam Żłobek Bożego Miłosierdzia w Zabrzu."
Karolina Z.

 

Żłobek „Dzieciątka Jezus”

Dwa lata w żłobku uważamy za słuszną decyzję. Początki owszem były trudne, rozstania na kilka godzin, ale szybko syn się zdążył przyzwyczaić. Ciocie super, głowy pełne pomysłów, nigdy nie było nudno, zawsze się coś działo. Zabawy, bale przebierańców, dogoterapia super pomysły pomysły tak małych dzieci. Borys zawsze wychodził zadowolony i mówił, że fajnie było. Do tej pory jak samochodem przejeżdżamy koło żłobka to zawsze pada hasło: "o to mój żłobek, do którego chodziłem". Także myślę, że pamięta same dobre chwile, które tam spędził. A najmilej wspominamy festyn, który odbył się jednego roku. Tyle zabaw, atrakcji.  Ja również jestem bardzo zadowolona z pobytu syna w żłobku i dziękuję za wzorową opiekę i przygotowanie syna w dalsze etapy edukacji :)”
Mama Borysa K.

 

Żłobek „Misiowa Kraina”

„Lenka była bardzo zadowolona z żłobka do którego chodziła prawie 2 lata, bardzo lubiła ciocia które się nią opiekowały i dziękujemy jeszcze raz za opiekę nad córką. W przedszkolu radzi sobie świetnie chociaż ma dni kiedy najchętniej została by w domu ale jak podjeżdżamy pod przedszkole biegnie z uśmiechem, ma nowych kolegów i koleżanki a nawet dwie przyjaciółki z grupy. Od września idzie do drugiej grupy i mamy nadzieję że sobie tak samo świetnie będzie radzić jak w pierwszej.”
Pozdrawiamy :)
Monika O.

 

„Oktawian rośnie jak na drożdżach, uczęszcza chętnie do przedszkola. Kiedyś spotkaliśmy przypadkiem na zakupach jedną z byłych opiekunek i bardzo się ucieszył ze spotkania :) mile wspominamy żłobek i w związku z tym iż rodzina nam się powiększyła w przyszłym roku na wiosnę będziemy chcieli zapisać Oliwię do Misiowej Krainy. Mam nadzieję że znajdzie się dla nas miejsce.
pozdrawiamy
Monika W.

 

" Od ponad roku mój Syn uczęszcza do Żłobka "Misiowa Kraina". Jestem bardzo zadowolona z opieki. Syn zawsze wychodzi zadowolony, czysty i najedzony :-) Opiekunki są cudowne, pomocne i mają w sobie morze cierpliwości. Posiłki są zróżnicowane, jest sporo warzyw i owoców, a do tego dzieci dostają zdrowe przekąski.  Przy Żłobku jest plac zabaw co jest również dużym plusem, chociaż żałuję, że dzieci w okresie od jesieni do wiosny nie wychodzą na dwór tylko zostają w budynku, ale rozumiem strach o zdrowie dzieci. Żałuję również, że przez pandemie nie odbywają się zajęcia z dogoterapii, judo czy sensoplastyki. Jednak z czystym sumieniem mogę polecić Żłobek "Misiowa Kraina", bo zawsze jestem spokojna o dobrą opiekę dla swojego dziecka, a uśmiech z jakim biegnie co rano do Żłobka mówi, więcej niż tysiąc słów :)"
Anna K.-P.

 

"Świetne miejsce! Wspaniałe ciocie, z niesamowitym podejściem do dzieci. Indywidualne traktowanie dzieci. Synek idzie do żłobka bardzo chetnie i uśmiecha się jak widzi swoje ukochane ciocie.  Polecam całym sercem!"
Małgorzata I.

 

„Było nam niezwykle miło patrzeć na to, jak Córka przez dwa lata w Misiowej Krainie uczy się, bawi, zdobywa nowe doświadczenia i poznaje świat pod okiem cudownych opiekunek. Jak dobrze się rozwija, obserwując inne dzieci, jakie robi postępy. Jak chętnie opowiada o żłobku, o grach, zabawach, ciociach, koleżankach i kolegach. Dziękujemy za profesjonalną opiekę, do której nie mamy żadnych zastrzeżeń, za przyjemny dla oka budynek, za smaczne jedzenie, na które Córka nigdy nie narzekała, za ciekawe projekty, pozytywną energię, odpowiedzialność i optymizm opiekunek. Uśmiech i zadowolenie dziecka to dla nas najlepsze potwierdzenie, że wybór Misiowej Krainy był strzałem w dziesiątkę."
Magdalena S.