Wakacyjna Rekrutacja!

Dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego. Także nasi seniorzy odebrali "świadectwa" i rozpoczynają wakacje w ogrodzie. Relację z tego wydarzania umieścimy wkrótce, a teraz głośno przypominamy o WAKACYJNEJ REKRUTACJI DO ŻŁOBKA!

więcej

Dzień Otwarty w Żłobku "Dzieciątka Jezus"

W ostatni poniedziałek odbył się dzień otwarty w Żłobku "Dzieciątka Jezus", który mieści się w naszym ośrodku przy ul. Wolności 586. Dla dzieciaków przygotowano wiele atrakcji, m.in  bufet z owocami i zdrowymi słodyczami, gry i zabawy oraz salę świateł z muzyką i bańkami mydlanymi.

więcej

Dogoterapia w żłobkach

Niedawno wznowiliśmy zajęcia z dogoterapii w naszych żłobkach. To jedna z ulubionych form zabawy! Maluszki są zachwycone pieskami i z chęcią wykonują zadania wyznaczone przez terapeutę.

więcej

Dzień Mamy!

Wszystkim mamusiom życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i pociechy z dzieci! Ten wyjątkowy dzień w naszej Rodzinie był jak zwykle hucznie obchodzony.

więcej

Pomagamy dalej!

Jakiś czas temu wspominaliśmy o uczestnictwie naszej placówki w transporcie karetek na Ukrainę. W ostatnia niedzielę akcja odbyła się ponownie!

więcej

Majowy relaks

Pogoda dopisuje i nasi seniorzy wybrali się na wycieczkę do pobliskiego parku pełnego zwierzaków. Spacer i obcowanie z naturą umiliły dzisiejszy dzień.  Mamy nadzieję, że nadchodzące słoneczne dni przyniosą nowe przygody.

więcej

Pomoc dla Ukrainy!

Wielkie wyzwanie i wielkie wydarzenie dla naszej organizacji! W niedzielę 15 maja placówka Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej była punktem kontaktowym uczestniczącym w transporcie pomocy bezpośrednio do Ukrainy.

więcej