Kreatywne lato w żłobkach!

Lato w pełni, a słoneczko nas rozpieszcza. Większość naszych maluchów już po urlopie, ale to nie znaczy, że tylko na wakacjach czekały na nie niezapomniane przygody ...

więcej

"Chillout Time" w DPS nr 3

Impreza tematyczna "Chillout Time" odbyła się dnia 25.07.2019 r. w Domu Pomocy Społecznej nr 3 w Zabrzu. Głównym celem spotkania była integracja seniorów oraz oczywiście dobra zabawa :)

więcej

Uroczyste otwarcie już piątej w Bytomiu jadłodajni!

Dnia 03.07.2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie przez Proboszcza Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ks Antoniego Kopiec piątej już w Bytomiu jadłodajni. Dzięki współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Bytomiu oraz władzami miasta udało się uruchomić kolejny lokal, w którym osoby potrzebujące od poniedziałku do soboty mogą zjeść ciepły, domowy obiad.

więcej

Wyjątkowy Dzień Dziecka!

Za nami wyjątkowy Dzień Dziecka! W sobotę 01.06.2019 w naszym Domu odbył się coroczny Festyn Rodzinny! Bardzo się cieszymy, że humory dopisywały i mamy nadzieję, że zarówno te małe jak i duże dzieci wspaniale się bawiły :)

więcej

Coroczny Festyn Rodzinny już w sobotę!

Dnia 01.06.2019 r. w sobotę odbędzie się FESTYN RODZINNY dla pensjonariuszy DDP "Rodzina" oraz podopiecznych naszych żłobków!

                                                               

więcej

Oferta pracy - opiekunka/wychowawca

W związku z rozwojem naszych żłobków poszukujemy opiekunki/wychowawcy. Zachęcamy do zapoznania się z

OFERTĄ PRACY!

Wycieczka Seniorów do Sandomierza

Dnia 16 maja pensjonariusze oraz wolontariusze wybrali się na wycieczkę do Sandomierza. Śladami filmowego Ojca Mateusza zwiedzali najciekawsze miejsca tego właśnie miasta.

więcej

Muzyczne wydarzenie

W Żłobku "Bożego Miłosierdzia" grupa starszaków lepiej znanych jako Biedronki brała udział w wielkim, muzycznym wydarzeniu.

więcej

Dzień Tańca w Żłobkach

Każda okazja na odrobinę ruchu jest dobra! W naszych żłobkowych kalendarzach imprez nie mogło zabraknąć obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca.

więcej

Śniadanie Wielkanocne w naszej Rodzinie

Zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Wielkanocnych ...

 

W poniedziałek 15 kwietnia nasi pensjonariusze oraz zaproszeni goście zasiedli do wspólnego stołu podczas Śniadania Wielkanocnego.

więcej