Światowy Dzień Mycia Rąk!

Dzisiaj w naszych żłobkach obchodzimy Światowy Dzień Mycia Rąk! Temat bardzo na czasie, ale dla naszych maluchów dokładne mycie raczek to żadna nowość!

więcej

Pierwsze warsztaty za nami!

Dnia 11.10.2021 r. odbyły się pierwsze warsztaty w ramach Projektu "Akcja - Zdrowa integracja" dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Ślaskiego w ramach działalności na rzecz osób niepełnosprawnych pn. "Ślaskie dla niepełnosprawnych II". Pierwszy moduł naszych zajęć odbył się pod hasłem AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA.

więcej

Judo dla malucha!

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami JUDO to jedne z naszych ulubionych. Towarzyszą im podskoki, śmiech i dużo radości.

więcej

Pielgrzymka pracowników Caritas

W sobotę 02.10.2021 odbyła się coroczna pielgrzymka pracowników i wolontariuszy Caritas Diecezji Gliwickiej do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach.

 

więcej

Witamy Panią Jesień!

Liście spadają, za oknem deszcz, a my poznajemy jesienne kolory. W naszych żłobkach serdecznie witamy Panią Jesień!

więcej

Słoneczny wrzesień ...

Ledwo co rozpoczęliśmy żłobkowy rok szkolony, a za nami już tyle ciekawych wydarzeń ... Słoneczko jeszcze czasem zawita w ogródkach, dlatego z chęcią bawimy się na powietrzu.

więcej

Udane zakończenie lata!

Pomimo deszczu za oknem humory dopisały, a impreza się udała! Cieszymy się, że seniorzy mogli choć na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego i hucznie pożegnać lato.

więcej

Witamy w nowym, żłobkowym roku szkolnym!

Wczorajszy dzień to czas podsumowań i radosnych pożegnań. Jesteśmy bardzo dumni z naszych starszaków i mamy pewność, że są przygotowane na nowe wyzwania w przedszkolu! Dziękujemy również rodzicom za słowa uznania.

więcej

Zakończenie lata!

Wszystko co dobre szybko się kończy .... Lato ucieka, ale dobre humory pozostają! Razem z podopiecznymi świetlicy dla seniorów będziemy świętować zakończenie lata na tropikalnej wyspie.

więcej

Urodziny w żłobku!

Dla każdego malucha urodziny powinny być wyjątkowym i niezapomnianym dniem! Ciocie dbają, żeby solenizant był zadowolony i uśmiechnięty!

więcej

Obiad dla seniora także w wakacje!

Kuchnia "na kółkach" dostarcza dwudaniowe obiady dla osób starszych i niepełnosprawnych codziennie - od poniedziałku do niedzieli! W soboty i niedzielę jako bezpłatny dodatek do posiłku dowozimy owoc i pyszną drożdżówkę.

ZADZWOŃ I ZAMÓW POSIŁEK DLA BABCI I DZIADKA

32 274-74-06

PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS

więcej