Dzień Kropki w Żłobku "Bożego Miłosierdzia"

Międzynarodowy Dzień Kropki ???? obchodzony 15 września to nie tylko liczenie kropek i tworzenie pięknych prac plastycznych. To dzień odkrywania talentów, budowania wiary we własne możliwości i rozwijania kreatywności. Wszystko zaczęło się od książki Petera H. Reynoldsa „The dot“. Jest to historia początkowo nieśmiałej dziewczynki, która nie wierzy we własne możliwości, boi się próbować nowych rzeczy. Jednak dzięki wsparciu nauczycielki oraz niewielkiej kropce jej świat zaczyna się zmieniać.

więcej

X Rodzinny Piknik Seniora w Gliwicach

W niedziele 04.09.2023 r. odbył się X Rodzinny Piknik Seniora w Gliwicach. Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej również uczestniczył w tym wydarzeniu.

więcej

Zajęcia ogólnorozwojowe w żłobkach

Codzienne zajęcia dla dzieciaków w żłobach są dla nas priorytetem. Poza dodatkowymi warsztatami takimi jak dogoterapia, muzykoterapia czy judo opiekunki przygotowują plany nauczania na cały rok i zgodnie z kalendarzem działań organizują niezwykle ciekawe i rozwijające lekcje.

więcej

Niezapomniany lipiec z dzieciakami

Dom "Rodzina" od początku wojny  wspiera zarówno uchodźców jak i osoby, które pozostały w Ukrainie. Prowadząc ośrodek dla uchodźców organizujemy opiekę dla kobiet i dzieci.  Cyklicznie wysyłamy także paczki z żywnością i środkami higienicznymi.

więcej

Wakacje w żłobkach

Wakacje w pełni, a nasze żłobkowe maluszki korzystają ze słonecznej pogody w ogródkach oraz ciekawych zajęć przygotowanych przez ciocie. Uśmiechnięte buzie dają znać, że zawitało u nas lato!

Wszyscy muszą to zobaczyć! FILM - 15-lecie!

Za nami Festyn Rodzinny i już wkrótce opublikujemy fotorelację z tego wydarzenia. Jedną z atrakcji była projekcja filmu z okazji jubileuszu 15-lecia Domy Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej.

więcej

Zbiliża się ... Festyn Rodzinny!

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe wydarzanie. Już 3 czerwca podczas Festynu Rodzinnego będziemy świętować 15-lecie Domu Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej!

więcej

Nowość w naszych żłobkach!

Nowe, bezpłatne zajęcia dla naszych najmłodszych dzieciaczków wystartowały w żłobkach.  Możemy pochwalić się już fotorelacją i co najważniejsze zdjęciami uśmiechniętych buziek, które dają pewność, że spotkania z instruktorem bardzo się podobają.

więcej