Pierwszy Dzień Wiosny!

Nie dla nas wagary, ale wiosenny klimat odczuwamy na każdym kroku. Szczególnie w żłobkowych salach zrobiło się zielono i słonecznie.

Wielkanocna paczka od Zajączka

Serdecznie zachęcamy do udziału z zorganizowanej przez Dom Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej i Fundację Wenanty akcji Wielkanocnej!

Podziękowania dla wolontariuszy!

Serdecznie dziękujemy młodym wolontariuszom uczestniczącym w sobotniej akcji Tak. Pomagam! Wasze zaangażowanie zasługuje na medal!

XXII Ogólnopolska Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!”

Kolejna edycja akcji odbędzie się przed Wielkanocą, 17-18 marca 2023 roku.

Dogoterapia w żłobku

Mamy się czym pochwalić ... Przede wszystkim najważniejsze jest zadowolenie i uśmiech na twarzach naszych dzieciaków! Dzięki spotkaniom z pieskami maluchy jeszcze chętniej przychodzą do naszych żłobków. 

Wielki Post

W Środę Popielcową - 22.02.2023 r. rozpoczęliśmy Wielki Post ...

Luty pełen żłobkowych atrakcji!

Już za moment luty będzie tylko kolejna kartką z kalendarza ... Dla nas to jednak wiele wspaniałych wspomnień, ponieważ w naszych żłobkach był to miesiąc pełen atrakcji!

Niech żyje bal ...

Wspaniałe wydarzenie w naszej świetlicy dla seniorów! Zaskoczyły nas pomysłowe stroje podopiecznych, a ich uśmiechy uwieczniliśmy na specjalnie przygotowanej ściance zdjęciowej.

Bal przebierańców

W naszych żłobkach wesoło i kolorowo. Za nami bal przebierańców ...

Pomoc dla Ukariny w 2023 roku!

Nasze organizacje od samego początku wojny wspierają zarówno uchodźców z Ukrainy jak i osoby, które pozostały w swoim kraju i stale walczą o wolność!

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasze żłobkowe maluszki przygotowały piękne laurki. Kreatywne ciocie miały jak zwykle wiele pomysłów na wyjątkowe prezenty.

Zajęcia żłobkowe z nowym roku

Witamy nowy rok 2023! Z tej okazji składamy serdeczne życzenia - zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń! Przed nami wiele nowych wyzwań zarówno związanych z prowadzeniem żłobków jak i w innych naszych działaniach.