Świętujemy Dzień Ojca!

Dzieciaczki na Dzień Ojca przygotowały wspaniałe prezenty. Laurki, wyklejanki, plakaty i inne ozdoby trafiły do ukochanych tatusiów.

więcej

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Aktywność fizyczna i zbilansowana dieta to przepis na zdrowie. W naszym ośrodku dbamy o dobre samopoczucie podopiecznych zarówno tych najmłodszych jak i tych starszych.

więcej

Warsztaty sensoryczne

Za pomocą  zmysłów poznajemy świat! Żłobkowe ciocie często przygotowują dla dzieciaków zabawy sensoryczne. Tym razem zajęcia na ścieżce z klocków pozwoliły na poznanie różnego rodzaju struktur.

więcej

Żłobkowe wydarzenia! JUDO dla malucha

Za oknem piękna pogoda i dzieciaki korzystają z żłobkowych ogródków. Zabawy na dworze to najlepsza forma spędzania czasu z maluchami. Nowe domki i zabawki przypadły do gustu naszym milusińskim.

więcej

Słodki Dzień Dziecka!

Tak słodko u nas jeszcze nie było! Dzisiaj dla naszych małych podopiecznych i ich rodziców, po obiadku, czekają słodkie bufety pełne ulubionych łakoci! Dzień inny niż wszystkie, bo zwykle na talerzykach królują zdrowe obiadki, owoce i warzywa :) Dzisiaj z okazji Waszego święta przygotowaliśmy jednak wyjątkowy słodki prezent!

więcej