Lato w naszych żłobkach

Kolejny miesiąc lata dużymi krokami zbliża się ku końcowi. Pogoda nieco w kratkę, ale nie zabrakło słonecznych dni i wspaniałej zabawy w żłobkowych ogródkach. Deszczyk także nikomu nie przeszkadza ... Ciocie wymyślają przeróżne gry i zabawy.

więcej

Lato w żłobkowych ogródkach

Piękna, słoneczna pogoda to idealny czas na zajęcia w terenie. Pobyt w żłobkowych ogródkach to ulubiona forma spędzania czasu naszych maluszków.

więcej

W oczekiwaniu na wznowienie działalności świetlicy dla seniorów

Jesteśmy pewni, że nasi podopieczni mają się dobrze! Pracownicy Domu Dziennego Pobytu "Rodzina" odwiedzili seniorów na co dzień uczęszczających do naszej świetlicy dla osób starczych i niepełnosprawnych. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa zajęcia zostały wstrzymane, jednak zadania pomocowe na rzecz osób starczych realizowane są w innych formach.

więcej

Uroczysty Dzień Ojca

W żłobkowym kalendarzu jest wiele okazji do świętowania. Za nami jeden z ważniejszych dni w roku -  Dzień Ojca!

więcej

Rekrutacja 2020/2021

Informujemy, że ruszyła rekrutacja do żłobków na kolejny rok tzn. od września 2020 do końca sierpnia 2021. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą żłobków:

  • Żłobek "Dzieciątka Jezus" - KLIK
  • Żłobek "Misiowa Kraina" - KLIK
  • Żłobek "Bożego Miłosierdzia" - KLIK
więcej

Nasze żłobkowe, kochane maluchy!

Cieszymy się bardzo, że żłobkowe sale nie są już puste, a wypełnione uśmiechami naszych kochanych maluszków! Każdego dnia organizujemy bezpieczne zabawy, a jeśli tylko pogoda na to pozwala spędzamy czas na dworze.

więcej

Kolejne maseczki dla Domu Rodzina!

W dniu dzisiejszym funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Bytomiu przekazali na rzecz Domu Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej 300 wielorazowych maseczek!

 

więcej

Resort Sprawiedliwości Pomaga!

W dniu dzisiejszym funkcjonariusze Zakładu Karnego w Zabrzu przekazali na rzecz Domu Dziennego Pobytu "Rodzina" Caritas Diecezji Gliwickiej 850 wielorazowych maseczek!

więcej

SENIOR-FON wsparcie telefoniczne

W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 i związanymi z nią niedogodnościami samorząd Województwa Śląskiego wyszedł naprzeciw potrzebom najstarszych mieszkańców naszego regionu poprzez m.in. uruchomienie Śląskiego Telefonu dla Seniora SENIOR-fon.

Usługa ta skierowana jest do Seniorów - mieszkańców naszego regionu. Operatorem telefonu jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.

Numer SENIOR-FONu: 32 506 56 40

więcej

Zapraszamy do nowej jadłodajni w Gliwicach

Dnia 01.06.2020 r. została uruchomiona kolejna jadłodajnia dla osób potrzebujących. Przy współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gliwicach oraz dzięki uprzejmości Proboszcza Parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach - Sośnicy codziennie od poniedziałku do niedzieli wydajemy domowe, smaczne i sycące obiady.

więcej

Dzień Dziecka

Za nami wyjątkowy dzień, który mogliśmy świętować w gronie naszych milusińskich. W tym szczególnie trudnym dla wszystkich czasie bardzo się cieszymy, że żłobkowe maluszki spędziły ten czas w Domu Dziennego Pobytu "Rodzina".

więcej