Finał zbiórki dla schroniska

W lutym w naszych żłobkach odbyła się zbiórka dla zwierzaków ze schroniska. Udało się zebrać około 80kg karmy, koce, środki czystości. Dzięki Państwa hojności obdarowaliśmy dwa schroniska: Fauna w Rudzie Śląskiej oraz Schronisko dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu.

 

Dziękujemy!

więcej

NOWE ZAJĘCIA!!!

Jak każdy wie ruch to zdrowie! Pomimo tego, że nasze maluchy tańczą, skaczą i ćwiczą postanowiliśmy jeszcze bardziej zadbać o ich kondycję fizyczną.

więcej

Program Powszechnej Dwujęzyczności

W piątek 07.02.2020 przedstawiciele naszych żłobków wzięli udział w konferencji, która odbyła się w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach. Tematem był Program Powszechnej Dwujęzyczności w przedszkolu, który z powodzeniem realizujemy także w żłobkach.

więcej

Zapraszamy na Dzień Otwarty!

Żłobek "Bożego Miłosierdzia" przy ul. Majnusza 7 w Zabrzu obchodzi swoje drugie urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji! Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ofertą żłobka na Dzień Otwarty, który odbędzie się w piątek 21.02.2020! Tego dnia, o godzinie 17:00 Pani Agnieszka Chodasiewicz przeprowadzi bezpłatne, pokazowe zajęcia z SENSOPLASTYKI! Do końca lutego obowiązuje także promocja - opłata wpisowa 0zł!

UWAGA! Na pokazowe zajęcia obowiązują zapisy! Uprzejmie prosimy zadzwonić lub wysłać wiadomość!

tel. 575-241-606

email: p.wilk-maksym@dom-rodzina.pl

Szczegóły na plakacie! 

więcej

11 luty - Światowy Dzień Chorego

11 lutego 2020 roku w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, po raz 28. obchodzony będzie Światowy Dzień Chorego tym razem pod hasłem „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11, 28).

więcej

Bal przebierańców w Żłobkach

Karnawał w pełni, więc także w naszych żłobkach nie mogło zabraknąć balu przebierańców. Gościliśmy postacie z popularnych bajek, ale także zwierzątka, księżniczki, strażaków i policjantów.

więcej

Mali eksperci od dobrej zabawy

Kolejne zajęcia sensoryczne za nami. Sprawiają wiele przyjemności zarówno dzieciom jak i opiekunkom. To czas dobrej zabawy, ale także poznawania i doświadczania.

więcej

PROMOCJA! Wpisowe 0 zł!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z promocji
w Żłobku "Bożego Miłosierdzia" przy ul. Majnusza 7 w Zabrzu.

Tylko w lutym zapisując dziecko do żłóbka opłata wpisowa wynosi 0 zł!!!

więcej

Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka żłobkowe maluchy składają najserdeczniejsze życzenia!

Dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności i uśmiechu na twarzy!

 

 

 

więcej